top of page
Vaktsiinidele ei tehta korralikke ohutusuuringuid
Vaktsiinidele ei tehta korralikke ohutusuuringuid

Me ei anna oma lapsi ravimifirmade katsejänesteks!
On aeg lahutada riik ja ravimitööstus!
Arstidel tuleb hakata märkama ja tunnistama vaktsiinikahjustusi!


Lõik ACIP (Advisory Comittee on Immunization Practises) - Immuniseerimispraktika Nõuandva Komitee koosolekust 16. oktoobril 2018. Avalik kommentaar 2019 laste immuniseerimiskava ettepanekule. 
"Minu nimi on Jaclyn Gallion, ma olen organisatsiooni Informed Choice (Teadlik Valik) Washington juhatuses ja ma esindan tuhandeid Washingtoni osariigi lapsevanemaid ja kodanikke, kellele aitab selle komitee usaldamisest ja kuulamisest. 
Te soovitasite hiljuti kahte vaktsiini uute adjuvantidega, mille koosmõju kohta teiste vaktsiinidega ei ole kunagi tehtud ohutusuuringuid. Samal ajal tunnistades, et päris elus manustatakse neid tõenäoliselt koos teiste vaktsiinidega ja teil pole aimugi, millise reaktsiooni see võib põhjustada. 
Pärast ühehäälset hääletust, arutasite ohumärke, mis olid ilmnenud kliinilistes uuringutes ning ütlesite, et jälgite turustamisjärgseid teatiseid võimalike reaktsioone osas. See turustamisjärgne jälgimine tähendab meid, rahvast. Ja meie ei ole nõustunud osalema ohutusuuringutes. Inimestele, kes neid uusi vaktsiine saavad, ei ole antud mingeid hoiatusi. Te lihtsalt ulatasite Ameerika inimesed ravimitööstusele nagu katsejänesed. 
Need on vaid kaks hiljutist näidet, kuidas te riskite meie ja meie laste eludega. On teada, et mitokondriaalse kahjustusega inimestel on suurem risk saada vaktsiinitüsistus, mis väljub kontrolli alt ja põhjustab lõpuks tõsise kahjustuse nagu autism. Endine CDC direktor Julie Gerberding kinnitas seda televisioonis ning seda tunnistasid vande all ka dr Kelly ja dr Zimmerman John Hopkinsi Ülikoolist. Mitokondriaalse kahjustusega lastel on vaktsiinikahjustuse risk, mis võib viia autismi või teiste krooniliste haigusteni. 
Kas ACIP töötab selle nimel, et ükski mitokondriaalse kahjustusega inimene ei saaks vaktsiini? Kas ACIP soovitab testimist? Ei. Te teete vastupidist. Te väidate, et lapsi võib vaktsineerida kui nad on antibiootikumikuuril. Ja te ignoreerite uuringuid, mis näitavad, et antibiootikumid on ühed paljudest ravimitest, mis on mitokondritele toksilised. Te ignoreerite uuringuid, mis näitavad, et atsetaminofeen (paratsetamool) on mitokondritele toksiline. Ja te ei hoiata lastearste ega vanemaid, et nad ei annaks neid ravimeid vaktsineerimise perioodil. Kui vaktsiinikahjustused ilmnevad, pannakse vanemaid uskuma, et need pole vaktsiinidest ning neile ei määrata õiget ravi. 
On teada, et alumiinium on mitokondritele toksiline, aga te lubate mitmeid alumiiniumidoose manustada koos vaktsiinidega imikuea vältel. 12- või 18-kuu visiidi ajaks on alumiinium oma kahjustused juba jätnud. Järgmised vaktsiinid tekitavad juba tõsiseid kõrvalmõjusid. Ma olen täna siin, et öelda ei. Meile aitab. Meile aitab teie soovitustest, teie juhistest, aitab sellest, et müüte meid ja meie lapsi ravimifirmadele. 
Ja enne kui te hääletate immuniseerimiskava muudatuste sisseviimise osas, on vaja nende küsimustega tegeleda. Võtke teatavaks, et meie ei ole teie katsealused. On aeg, et Ameerika inimesed nõuaksid riigi ja ravimitööstuse lahutamist. Lõpetuseks tsitaat dr Stanley Plotkinilt: “Teadus ei saa kunagi lõplikult millestki aru.”" 


Allikas: https://www.facebook.com/VaXismNEWS/videos/373769543167040/

bottom of page