top of page

Filmid

1. Kuidas ära tunda vaktsiinikahjustust?
Kuidas ära tunda vaktsiinikahjustust?

Kui väikelaps pärast vaktsineerimist tundide kaupa kriiskavalt ja lohutamatult nutab, ei hoia enam silmsidet, lakkab naeratamast või kaotab tekkima hakanud kõne - ütleb arst murelikule lapsevanemale, et “see kõik on normaalne” ja “vaktsiinidega siin küll mingit seost pole, see on kokkusattumus”. 
Kui küsida sellelt arstilt hiljem, kui palju vaktsiinide kõrvaltoimeid ta oma praksises on näinud, on vastuseks “vahel süstekoha punetus ja kerge palavik, rohkem küll midagi pole olnud”. 
Eestis ei ole kombeks vaktsiinide kõrvalmõjusid registreerida ja arstid ei tunne ära reaktsioone, mis on tingitud vaktsiinist. Kuid vanemad, kes veedavad 24/7 oma lapsega, märkavad ja teavad. Et eneses mitte kahtlema hakata, võib last filmida enne ja pärast vaktsiinide saamist. Jälgida silmsidet, aktiivsust, reageerimist häälele, kõndimise ja kõne arengut jne. 
Küsimuste esitamine ei tee kedagi vaktsiinivastaseks, vaid teadlikumaks oma lapse tervisest.
Eraldi vaktsiinide kõrvaltoimete registrit Eestis ei ole, kuid vaktsiinireaktsioone saab ja tuleb registreerida ravimite kõrvaltoimete registrisse Ravimiameti lehel:

 https://www.ravimiamet.ee/patsiendi-korvaltoime-teatis

2. Kas alumiinium on ohutu?

 

 

Alumiinium! Kehasse süstituna on see palju ohtlikum kui sisse süües. Kehasse süstimisega tehtud ohutusuuringuid ametnikud ja vaktsiinimüüjad vaadata ei taha. Arvutused on tehtud suukaudsete kogustega. USA-s leiti, et imikud, kes said 50 mcg alumiiniumi päevas, said ajukahjustuse. Sissesüstitav alumiinium on mürgine närvisüsteemile ja mõjub lapse arengule ja ajule toksiliselt Meie lapsed saavad ühe süstiga 820 mcg alumiiniumiühendeid, esimese kuu kuu jooksul juhtub seda kolm korda. Arvutage ise!

 3. Vaikne epideemia - "Silent Epidemic"

Kas alumiinium on ohutu?
Vaikne epideemia

Räägivad erinevad arstid, teadlased, lapsevanemad. Väga põhjalik ja hariv film. Kui meile väidetakse, et vaktsiinikahjustusi ei ole olemas, siis miks kogutakse sihtfondi raha iga mitmikvaktsini pealt, et hiljem sealt kahjutasusid maksta? Eestis on see tabuteema. Filmis saab neuroloogi enda laps peale mitmikvaktsiine autismi diagnoosi. Enne seda osales ta tervete laste uuringus. Vaktsiinikohus maksis sellele perele ka kompensatsiooni, kuna tema isa suutis seda tõestada. Arst: "Noored meditsiinitudengid, kes seisavad rahva tervise eest ja õpivad seda aastaid, ei saa arugi, kuidas neid tabab ideoloogiline ajupesu." Seda teeb süsteem, suur Farma!

4. Karjaimmuunsus - Dr Mercola ja Barbara Loe Fisher

Barbara Loe Fisher ja Dr Joseph Mercola selgitavad, miks vaktsiinid on pea peale pööranud karjaimmuunsuse teooria ja millise karuteene on vaktsiinid nii üksikisikule kui rahvatervisele osutanud. Video on äärmiselt sisutihe ja katab paljusid erinevaid vaktsiiniprobleemidega seotud teemasid

5. Vaktsineerimisest Venemaal

Galina Petrovna Tšervonskaja (sünd. 1936) on vaktsinoloogia spetsialist, pika staažiga viroloog, bioloogiateaduste kandidaat, meditsiiniteaduste doktor. On seisnud mõistliku suhtumise eest vaktsiiniprofülaktikasse, samuti individuaalse lähenemise eest igasse konkreetsesse lapsesse. Ta on vastu lausvaktsineerimisele ja üldisele vaktsineerimiskalendrile, mis järgib põhimõtet "kõigile järjest", ning pooldab vaktsiinide kvaliteedikontrolli. On avaldanud 90 teaduslikku artiklit, mitmeid metoodilisi juhendeid, mille on heaks kiitnud NSVLi ja Venemaa Tervishoiuministeerium (1982, 1991, 1999). On Venemaa Riikliku Bioeetika Komitee liige. Viimased 15 aastat on ta tegelenud vaktsiinitemaatika selgitamisega noortele, samuti meedikutele ja bioloogidele, kuid ka kõigile teistele, kes soovivad saada ammendavat informatsiooni.

Kuna vaktsineerimine on profülaktiline meditsiiniline vahelesegamine iga inimese individuaalsesse ja kordumatusse organismi, peab tema sõnul olema otsus vaktsineerida või mitte tehtud teadlikult ja vabatahtlikult. Tšervonskaja kompromissitu ausus ja korrektsuse nõudmine on toonud talle paratamatult ka vaenlasi, kes on tema aadressil alusetut ja absurdset laimu ja süüdistusi levitanud. Sellegipoolest on Tšervonskaja jätkanud oma missiooni seista iga inimese tervise ja individuaalsusega arvestamise eest ning selle eest, et tervishoid oleks esmajoones inimestele abiks, mitte meedikute ja ravimifirmade äri ega rahateenimisallikas. Meditsiin ei tohi inimest kahjustada ja peab olema eetiline. Tänu Tšervonskaja-sarnastele julgetele teadlastele võib meditsiin kunagi ka eetiliseks muutuda

6. Mida sisaldavad vaktsiinid?

Kas teadsite, et osade vaktsiinide tootmiseks on kasutatud aborteeritud inimloodete kudesid? Need on vaktsiinid, mis sisaldavad elus viirust, näiteks MMR (mumpsi-leetrite-punetiste) vaktsiin, tuulerõugete vaktsiin, A-hepatiidi vaktsiin ja vöötohatise vaktsiin. Kuidas need vaktsiinid tehtud on? Kas teise inimese killustatud DNA süstimine beebile, kelle immuunsüsteem on välja kujunemata, on täiesti ohutu? Küsimustele vastab teadlane ja sõltumatu uurija Marcella Piper-Terry, kelle tütar on vaktsiinikahjustustega.

7. Maailma Vaktsiiniohutuse Projekt - Robert F. Kennedy jr

Lühifilmis räägib Robert F. Kennedy Jr Maailma Vaktsiiniohutuse projektist. Mida kõike varjab meie eest FDA? Sellel komiteel on võim luua miljardeid kasumeid ravimitööstusele. CDC loodab, et keegi ei loe 700 leheküljelist raportit. Kas me tõesti usaldame oma terved lapsed selliste organisatsioonide kätte? Palun leidke see 8 minutit, et vaadata film lõpuni!

8. Vaktsineeritud tüdrukud - haiged ja reedetud (Taani 2015)

Taani riigitelevisioonis (TV2) esilinastunud dokumentaalfilm, mis uurib lähemalt kolme tüdruku elu, kelle tervis halvenes järsult pärast HPV-vaktsiini saamist. Miks Taani Terviseamet eiras seadust ning varjas probleeme seoses HPV vaktsiiniga? Terviseamet varjas ka Syncope kliiniku arsti järjepidevaid abipalveid ja kustutas tema meile? Miks just aktiivsed, sportlikud tüdrukud saavad HPV vaktsiinist eluaegseid tervisekahjustusi?

Üle 1000 Taani tüdruku elu on rikutud. Terviseamet keeldub probleemi olemasolu tunnnistamast. Tüdrukud on jäetud oma murega üksi. Tervishoiutöötajad, Terviseamet, poliitikud keelduvad kuulamast tüdrukuid, et nende halva tervise taga on vaktsiinid.

9. Arvad, et vaktsiinid on ohutud?

Mis on vaktsiinide sees, mida lapsed saavad? Vastus võib sind üllatada. Kui palju vaktsiine said lapsed enne 1985. aastat ja kui palju nüüd? Dr Sherri Tenpenny on olnud erakorralise meditsiini osakonna juhtaja 12 aastat, kes jagas teetanuse vaktsiine välja nagu kommi. Kuid nüüdseks on ta teinud uurimustööd 11 aastat ja on kõige õigem inimene vastame küsimustele vaktsiiniteemal. Ta on olnud kohtutes tunnistajaks ka täiskasvanutel, kes on saanud tüsistusi vaktsiinidest. Paljud sõjaväelased saavad alles testimisjärgus vaktsiine. Vaktsiinikahjustusega täiskasvanud on päriselt olemas.

10.  Ravimid äri huvides (Medicine Under Influence, Prantsuse 2015)

Dokumentaalfilm vaktsiinimüügi ebaeetilisusest ja korruptsioonist ravimiäris, mida näidati ka  ETV 2-s. (paremal cc vajutades eestik. sub.) Bernard Dalbergue on töötanud 20 aastat farmaatsiafirmades ja teab neist kõike, mis teadmist väärib. Hiljuti otsustas ta sellest valede ja pooltõdede maailmast lahkuda ning paljastada oma endise tööandja, Ameerika ravimifirma Merck telgitagused, kus kasumi nimel ollakse valmis miljonite inimeste elu ohtu seadma.

11.  Kuidas oma arstiga rääkida - Dr Robert Mendelsohn

Dr Mendelsohn: Et teada, kuidas oma arstiga rääkida, peab inimene esmalt teadma, mida on arst meditsiiniteaduskonnas õppinud? Nad on programmeeritud meile vastama, kui esitame neile küsimusi. Tänapäeva meditsiin ei ole teadus, sellest on saanud religioon.

12. Alumiiniumi sisaldus autismidiagnoosiga inimeste ajus - Chris Exley

Teadlased ledsid autistide ajust hullumeelselt suure koguse alumiiniumi!
2017 sügisel avaldatud uuring on esmakordne autisti ajukoe uuring alumiiniumi suhtes ning tegemist on täiesti uue infoga autismi põhjuste selgitamisel. Kui Alzheimeri puhul on patoloogiliselt suur kogus alumiiniumi ajukoores, siis nüüd saadi teada, et autistidel on patoloogiliselt suur kogus alumiiniumi kõikides ajuosades. Tegemist on erakordselt olulise tööga, sest see annab vastuvaidlematu tõendi, et alumiiniumil on oluline roll autismi tekkes.
Kuula, kuidas seletab seda töö autor C. Exley, kes on mõõtnud rohkem kui 100 inimese aju alumiiniumi sisaldust.

13. Emakakaelavähi vaktsiin - on see ohutu? (Iiri, 2015)

2010. aastal alustati Iirimaal emakakaelavähi vaktsineerimiskavaga, mis läheb riigile maksma 10 milj. eurot aastas. Kui paljud tüdrukud saavad peale vaktsiine eluaegseid tervisekahjustusi? Miks öeldakse haigete ja vigaste tüdrukute peredele, et see on "KOKKUSATTUMUS" ? Miks keeldus Iirimaa vaktsiini turustaja andmast intervjuud? Lastevanemate ühing R.E.G.R.E.T. taotles kohtumist Tervishoiuministriga. Kohtumisest ka filmis lähemalt. Kahjuks elame maailmas, kus paberitel statistika on tõesem, kui reaalne elu ja kannatavad pered.

14. Tõde Gardasilist - intervjuu Dr Deirdre Little’ga

Kuidas saab väita, et Gardasili vaktsiin on tüdrukute viljakusele ohutu, kui pikaajalised uuringud puuduvad? Gardasili tootjal on ka teiste vaktsiinidega olnud probleeme. Kui HPV vaktsiin on nii ohutu, siis miks makstakse maailmas tohutuid summasid kompensatsioone tüdrukutele, kes said eluaegseid kahjustusi? 
Dr Deirdre Little: "Valitsuse poolt ei ole vanematele piisavalt infot, et nad saaksid teha teadliku nõusoleku. Tehke oma uurimustöö ise, õpime teiste riikide vigadest!

15. Täiesti terved kolmikud muutusid vaktsiini tagajärjel autistlikuks

Hommikul ärgates oli vanematel kolm rõõmsameelset tervet last. Kuidas on võimalik, et õhtuks olid nad kõik kolmekesi ajukahjustuse saanud autistid? Kui kaua suudavad  arstid seda kõike eitada? See toimub igas riigis, iga päev. Brenda ja David McDowell räägivad südamest oma kurva loo.

16. Vaktsiinides sisalduvad kahjulikud ained

Oled sa kunagi mõelnud, mida vaktsiinid tegelikult sisaldavad? CDC jaoks on need ained tavapärased:
- Alumiinium
- Antibiootikumid
- Formaldehüüd
- Naatriumvesinikglutamaat
- Tiomersaal
Kui osta tervislikku toitu, ei soovi keegi näha selliseid koostisosi, aga miks lubame enda kehasse süstida mürke? Ükski terve mõistuse juures olev inimene ei sööks teadlikult neid neurotoksiine sisse. Isegi kui meile räägitaks, et nende sisaldus on väga väike.

17. Vaktsineerimine: varjatud tõde

Juba 20 aastat tagasi toodi filmis välja teaduslikult põhjendatud vastused järgmistele küsimustele:
- Kas vaktsiinid on tõesti inimkonna päästnud?
- Miks on vaktsiinid kahjulikud?
- Mil moel võib statistika olla eksitav?
- Mida vaktsiinid sisaldavad?
- Kuidas mõjutavad nad meie organeid, immuunsüsteemi ja geene?
- Kas lastehaigused on tervetele lastele ohtlikud?
- Miks vaktsineerimist jätkatakse?
- Mis on meie õigused?
- Kas vaktsiinikahjustusi saab tõestada ja ravida?
- Mis on tõeline immuunsuse võti?

18. GARDASIL 9 ei ole ohutu ega efektiivne

Gardasil 9 vaktsiinile EI OLE tehtud piisavalt platseeboga ohutusuuringuid. Gardasil 9 uuringutes süstiti testgrupile vaktsiini ja kontrollgrupile alumiiniumiühendit, mida kasutatakse vaktsiinides abiainena. Alumiinium põhjustab organismis põletikulist reaktsiooni.
Esimene Gardasili vaktsiin sisaldas 225 mikrogrammi alumiiniumit, Gardasil 9 sisaldab 500 mikrogrammi alumiiniumit.
Lisaks sellele sisaldab Gardasil veel lisaainet polüsorbaat 80, mis põhjustab viljatust ja enneaegset munasarjade puudulikkust. Gardasili vaktsiini saanute seas on juba palju tüdrukuid, kellele on pandud enneaegse menopausi diagnoos ja kes ei ole enam võimelised saama lapsi.
Gardasili toimet emakakaelavähi ärahoidmiseks ei ole tõestatud.
Lisaks Gardasilile saavad lapsed erinevaid vaktsiine, millest mõned sisaldavad alumiiniumi ja mõned jälgi elavhõbedast (trace amounts). Vaktsiinides sisalduvate lisaainete sünergilise toksilisuse ohutust ehk erinevate dooside lisaainete koosmõju organismile ei ole kunagi uuritud.
See, et sinu laps tuli varasematest imiku- ja lapseea vaktsiinidest muretult läbi ei tähenda, et mõni väga tõsine vaktsiinitüsistus ei ole nurga taga ja ei või saabuda ükskõik millise järgmise vaktsiiniga.

19. Maailma Elavhõbedaprojekt - Robert F. Kennedy jr

"Kui keegi ütleb, et teaduslikult on tõestatud, et vaktsiinid ei põhjusta kroonilisi haigusi, siis see inimene ei räägi täit tõtt." - Kennedy 

1986. aastal enne vaktsineerimiskava plahvatuslikku kasvu olid 12,4% Ameerika lastest krooniliselt haiged. Tänaseks on see 54%. Teadus on kindlaks teinud, et paljusid haigusi põhjustavad vaktsiinide koostisosad.

20.Tõde meedias - vaktsiinid ja autism

Millal paljastatakse CDC (Haiguste Kontrolli ja Tõrje keskus) töötajad, kes on varjanud autismi seost vaktsiinidega? Lugu ulatuslikust korruptsioonist. CDC uuringud ei ole tehtud selleks, et leida tõde ja tervist. Kuidas süsteem varjab meie eest tõelisi uuringuid ja mis saab töötajatest, kes seda siiralt teha soovivad? Me vajame TÕDE!

21. Kaitse ennast! Lühidokfilm Gardasilist

SÕNUM KÕIGILE TEISMELISTE TÜDRUKUTE VANEMATELE
Gardasili tõttu invaliidistunud või surnud neidude vanemad räägivad oma lood. Nende sõnum on: “Ma kahetsen, et ma ei uurinud selle vaktsiini kohta ise enne, kui lasin selle oma tütrele teha.”

22. Arstid ei vaktsineeri oma lapsi

8-kuusel Jegoril avaldus pärast vaktsineerimist entsefalopaatia, krambisündroom ja langenud lihastoonus. Arstid ei näe seost vaktsineerimisega. Lapse ema aga toonitab, et vaktsineerimine on teema, mille kohta iga lapsevanem peaks ise uurima ja selle endale põhjalikult selgeks tegema. Igaüks teeb otsuse enda jaoks, arstid ei saa kõigi eest otsust vastu võtta. 
Praegu on Venemaa peaprokuratuurile esitatud kollektiivne avaldus, mille on allkirjastanud sajad lapsevanemad. Nad paluvad teha hoiatus Venemaa peasanitaararstile Gennadi Aništšenkole, kes oma esinemistes massimeedias vaikib kodanike vaktsiiniprofülaktika vabatahtlikkusest. Sel viisil esitleb ta informatsiooni vaktsiinide kahjulikkuse kohta tähtsusetuna ja kodanikele endile kleebib vastutustundetute vanemate sildi.

23. HPV-vaktsiini saanud tütarde ema räägib oma loo

Onkoloogiaõde Deborah Sullivani kahel 18-aastasel tütrel tekkisid pärast HPV-vaktsiini saamist pidev väsimustunne ja oksendamine, südame kloppimine, korduv minestamine, hingeldamine, krambihood ja halvatus. Kuna arstid suutsid diagnoosiks panna vaid paanikahood, hakkas ema ise tütarde sümptomite kohta uurima ja leidis, et samasuguste kirjeldustega lugusid esineb HPV-vaktsiini saanud tüdrukutel üle maailma.

24. HPV vaktsiin: kunstlikult tekitatud kriis

Ravimitööstus on teostanud vigaseid teadusuuringuid, maksnud kinni arste ja manipuleerinud meediaga, et lükata turule vaktsiin, mis on rikkunud lõplikult ära paljude noorte tüdrukute elud. Filmis räägivad arstid, teadlased ja ohvrid sellest, kuidas HPV vaktsiini promotakse ohutu vähki ennetava vaktsiinina, samas kui teaduslikud tõendid näitavad vastupidist.

25. Dr Stanley Plotkin - inimkatsed eksperimentaalsete vaktsiinidega

Vaktsiinide ristiisaks” kutsutud dr Stanley Plotkin tunnistas 2018 jaanuaris vande all, kuidas vaktsiine töötati välja puudega laste, vanglas olevate emade laste ja Aafrikas koloniaalrežiimi all kannatavate inimeste peal.

Kui vaktsiinide ohutusuuringud teostatakse vaimse puudega laste peal, kuidas saame olla kindlad, et vaktsiinid ei põhjusta vaimseid häireid?

Teiseks kinnitab see, mida vaktsiinitööstus juba ammu teab: vaktsiinid ei ole ohutud ja sellepärast testitakse neid nende ühiskonna liikmete peal, kes pole avaliku tähelepanu all ja kelle sõnal pole erilist kaalu.

Dr Plotkin on üks kaasaegse vaktsiinitööstuse rajajaid. Ta on vaktsiine välja töötanud, olnud ravimifirmade juhatustes, teadustööde retsensent, professor ja vaktsinoloogia mentor Paul Offit, üks rotavaktsiini väljatöötajatest, on dr Plotkini õpilane.

Tema täispikk 9-tunnine tunnistus on vaadatav Youtubes. 
Videos mainitav teadustöö on leitav siit: https://jamanetwork.com/…/jamapedia…/article-abstract/503157

26. Vaktsiinidele ei tehta korralikke ohutusuuringuid

Me ei anna oma lapsi ravimifirmade katsejänesteks!
On aeg lahutada riik ja ravimitööstus!
Arstidel tuleb hakata märkama ja tunnistama vaktsiinikahjustusi!
Lõik ACIP (Advisory Comittee on Immunization Practises) - Immuniseerimispraktika Nõuandva Komitee koosolekust 16. oktoobril 2018. Avalik kommentaar 2019 laste immuniseerimiskava ettepanekule. 
"Minu nimi on Jaclyn Gallion, ma olen organisatsiooni Informed Choice (Teadlik Valik) Washington juhatuses ja ma esindan tuhandeid Washingtoni osariigi lapsevanemaid ja kodanikke, kellele aitab selle komitee usaldamisest ja kuulamisest. 
Te soovitasite hiljuti kahte vaktsiini uute adjuvantidega, mille koosmõju kohta teiste vaktsiinidega ei ole kunagi tehtud ohutusuuringuid. Samal ajal tunnistades, et päris elus manustatakse neid tõenäoliselt koos teiste vaktsiinidega ja teil pole aimugi, millise reaktsiooni see võib põhjustada. 
Pärast ühehäälset hääletust, arutasite ohumärke, mis olid ilmnenud kliinilistes uuringutes ning ütlesite, et jälgite turustamisjärgseid teatiseid võimalike reaktsioone osas. See turustamisjärgne jälgimine tähendab meid, rahvast. Ja meie ei ole nõustunud osalema ohutusuuringutes. Inimestele, kes neid uusi vaktsiine saavad, ei ole antud mingeid hoiatusi. Te lihtsalt ulatasite Ameerika inimesed ravimitööstusele nagu katsejänesed. 
Need on vaid kaks hiljutist näidet, kuidas te riskite meie ja meie laste eludega. On teada, et mitokondriaalse kahjustusega inimestel on suurem risk saada vaktsiinitüsistus, mis väljub kontrolli alt ja põhjustab lõpuks tõsise kahjustuse nagu autism. Endine CDC direktor Julie Gerberding kinnitas seda televisioonis ning seda tunnistasid vande all ka dr Kelly ja dr Zimmerman John Hopkinsi Ülikoolist. Mitokondriaalse kahjustusega lastel on vaktsiinikahjustuse risk, mis võib viia autismi või teiste krooniliste haigusteni. 
Kas ACIP töötab selle nimel, et ükski mitokondriaalse kahjustusega inimene ei saaks vaktsiini? Kas ACIP soovitab testimist? Ei. Te teete vastupidist. Te väidate, et lapsi võib vaktsineerida kui nad on antibiootikumikuuril. Ja te ignoreerite uuringuid, mis näitavad, et antibiootikumid on ühed paljudest ravimitest, mis on mitokondritele toksilised. Te ignoreerite uuringuid, mis näitavad, et atsetaminofeen (paratsetamool) on mitokondritele toksiline. Ja te ei hoiata lastearste ega vanemaid, et nad ei annaks neid ravimeid vaktsineerimise perioodil. Kui vaktsiinikahjustused ilmnevad, pannakse vanemaid uskuma, et need pole vaktsiinidest ning neile ei määrata õiget ravi. 
On teada, et alumiinium on mitokondritele toksiline, aga te lubate mitmeid alumiiniumidoose manustada koos vaktsiinidega imikuea vältel. 12- või 18-kuu visiidi ajaks on alumiinium oma kahjustused juba jätnud. Järgmised vaktsiinid tekitavad juba tõsiseid kõrvalmõjusid. Ma olen täna siin, et öelda ei. Meile aitab. Meile aitab teie soovitustest, teie juhistest, aitab sellest, et müüte meid ja meie lapsi ravimifirmadele. 
Ja enne kui te hääletate immuniseerimiskava muudatuste sisseviimise osas, on vaja nende küsimustega tegeleda. Võtke teatavaks, et meie ei ole teie katsealused. On aeg, et Ameerika inimesed nõuaksid riigi ja ravimitööstuse lahutamist. Lõpetuseks tsitaat dr Stanley Plotkinilt: “Teadus ei saa kunagi lõplikult millestki aru”." 
Allikas: https://www.facebook.com/VaXismNEWS/videos/373769543167040/

27. Rotaviiruse vaktsiini tüsistus

Vaktsiinikahjustusi juhtub kõikjal maailmas. Täna räägib oma loo ema Iisraelist. See lugu on ehtne näide, kuidas arstid ei tunne ära ja ei oska kontrollida vaktsiinitüsistusi. Kui lapse organism saab vaktsiini tagajärjel kahjustada, on ema oma murega üksi. Keegi teine ei võta selle eest vastutust. Ning kuigi selles loos on tegu ühe kergema võimaliku tüsistusega, on selle inimese elu siiski jäädavalt muutunud. 
Samuti näitab see lugu, kuidas tekivad n-ö “vaktsineerimisvastased” vanemad. Nad ei ole hullud vandenõuteoreetikud vaid nad on pidanud võitlema oma lapse tervise eest meditsiinisüsteemis, mis ei ole alati nende poolel.
“Tere kõigile, mina olen Talia. Olen abielus Tal’iga ja ema Ofrile ja Yanaile. Ofri on 3-aastane ja Yanai on 18-kuune. Me elame Tel Adashimis.
Räägin teile natuke Yanaist: rasedus möödus väga hästi, kõik analüüsid olid korras ja ka sünnitus läks hästi. 
Kui Yanai oli 4 kuud vana, oli ta oma eale vastavalt arenenud. Magas, sõi, kakas, magas, sõi, kakas… Aga mitte liiga palju oma vanuse kohta. 
4-kuuselt viisime ta vaktsineerima. Vaktsiinide hulgas oli rotavaktsiin. Kaks päeva hiljem algas Yanail kõhulahtisus. Lakkamatu kõhulahtisus, kuni 20 korda päevas. Ta vaevles kõhuvalude käes. Viisime ta arsti juurde, kes ütles, et see on viirus, aga meil pole vaja muretseda, see möödub aja jooksul. 
Paar päeva möödus ja Yanail oli endiselt kõht lahti. Läksime tagasi arsti juurde. Arst ütles, et viiruse möödumine võib võtta mõned päevad aega. Kuulasime teda ja läksime koju tagasi. 
Yanail oli ikka kõhulahtisus. Mulle ei meeldinud see üldse ja ütlesin oma mehele, Tal’ile, et ma tahan minna teise arsti juurde. Viisime Yanai Laste Tervisekeskusesse, kus töötavad ainult pediaatrid. Läksime sisse ja arst ütles, et ta ei näe midagi ebatavalist. Laps tundub elujõuline ja kõik näib korras olevat. Meil polevat vaja muretseda. Igatahes ei kirjutanud ta välja mingeid ravimeid. Meid saadeti koju ja kästi tagasi tulla kui olukord ei muutu 2-3 päeva jooksul. 
Kui Yanail tekkis juba verine kõhulahtisus, läksime tagasi. See oli järgmisel päeval, mitte 2 päeva hiljem. Kohe, kui nägin verd, läksime tagasi. Arst arvas, et tegu on sooltebakteriga ja saatis meid roojaanalüüsi tegema. Lasime seda teha ja samal ajal alustasime antibiootikumikuuriga. See oli vist Azenil… nime enam ei mäleta, aga polegi tähtis. Andsime seda Yanaile 2 päeva. Siis saime analüüside vastused, mis olid negatiivsed. Baktereid polnud. Kogu selle aja oli Yanail verine kõhulahtisus. 
Kohe, kui sain teada, et baktereid polnud, läksin närviliseks ja me läksime erakorralise meditsiini osakonda. Arstid põhimõtteliselt naersid meie üle ja ütlesid, et kõik on korras, vereanalüüside jaoks pole põhjust ja me ei peaks muretsema. Viirus või bakterid võivad kesta mõnda aega. Ütlesin neile, et analüüside vastused olid negatiivsed, aga nad väitsid, et kõik on korras ja rohkemate analüüside jaoks põhjust pole. Läksime koju. 
Ma olin ikka väga närvis ja otsustasin viia Yanai oma perearsti juurde, kuigi ta ei ole pediaater. Ta tundis mind ja tahtsin temaga konsulteerida. Ta küsis mult, kas Yanaid on vaktsineeritud. Ainuke arst, kes küsis mult, kas Yanai oli saanud rotaviiruse vaktsiini. Ütlesin kohe: “Jah” ja et see kõik algas 2 päeva pärast vaktsiini. Arst saatis meid veenivere analüüsi tegema, mis on nii väikese lapse puhul ebatavaline. Ta tahtis testida tsöliaakia, laktoositalumatuse ja mõnede asjade vastu veel. Tegime seda järgmisel hommikul. 
Analüüside vastustest selgus, et Yanai oli tundlik laktoosile. Laktoositalumatus on üks rotaviiruse vaktsiini võimalikest kõrvalmõjudest. Arst käskis meil vahetada tema piimasegu laktoosivaba variandi vastu. Tegime seda. Üks päev pärast piimasegu välja vahetamist lakkas kõhulahtisus ja Yanail oli kõik korras. Tänaseni ei söö ta piimatooteid, ma parem ei anna neid talle üldse. 
Räägin seda teile, et saaksite õppida minu kogemusest. Yanai ei ole pärast seda rohkem vaktsiine saanud ja ei saa ka. Palju edu kõigile!”

28. Kas mõned lapsed on vaktsiinide kõrvalmõjudele vastuvõtlikumad? - Intervjuu Dr Bernadine Healyga

Miks ei ole tehtud teadusuuringuid selgitamaks välja, millised lapsed on vaktsiinide kõrvalnähtudele vastuvõtlikumad? 
Kui 300 lapsel avalduvad autistlikud jooned mõne nädala jooksul pärast vaktsineerimist, miks seda ei uurita? 
Kui oleks võimalik ennetada vaktsiinikahjustusi, miks seda ei tehta?
Sest kui tuleks välja tõde, et kõik vaktsiinid ei olegi kõikidele inimestele ohutud, väheneks hoobilt vaktsiine tootvate ravimifirmade kasum.
Dr Bernadine Healy oli USA arst, kardioloog, akadeemik ja Riikliku Terviseinstituudi direktor. Ta töötas meditsiiniprofessorina Johns Hopkinsi ülikoolis, juhtis teadusuuringute osakonda Cleveland Clinicus ja oli Ameerika Punase Risti ja Ameerika Südameliidu president.

29. Paul Offit ütleb kogemata välja, kuidas on lood tegelikult MMR vaktsiini ja autismiga

Paul Offit, kes on tuntud oma jaburate väljaütlemiste poolest nagu "igale imikule võib teoorias ohutult manustada 10 000 vaktsiini" ja kes on välja töötanud rotavaktsiini RotaTeq ning lõikab vaktsiinide müügist kasumit, ütleb allpool olevas videoklipis välja, et kuigi ei saa kindlalt öelda, et MMR (leetrid-mumps-punetised) vaktsiin ei põhjusta autismi, on parem õppida seda ajakirjanike ees ütlema, sest muidu jääb ruumi soovimatuteks küsimusteks ja aruteluks.

30. Kõiketeadjast arsti jonnihoog kui talle öeldakse, et vaktsiinide ja autismi seost pole piisavalt uuritud

USA populaarses jutusaates "The Doctors" toimus debatt vaktsineerimiskavas olevate vaktsiinide teemal ning üks arstidest kaotas enesevalitsuse kui autismiorganisatsiooni Generation Rescue asutaja J.B. Handley talle lühidalt selgeks tegi, et vaktsiinide ja autismi seost ei ole piisavalt uuritud ning et arstid ei ole oma valdkonna teadusuuringutega kursis.

31. VaxXed Stories: Colton in Utah

2018. aastal lisandus HPV vaktsiin Gardasil 9 ka Eesti vaktsineerimiskavasse. USAs on HPV vaktsiini Gardasil soovitatud nii varateismelistele tüdrukutele kui poistele. Mõnedes osariikides ei võeta lapsi kooli, kes pole seda vaktsiini saanud. Coltoni lugu on üks, mida noored inimesed ja nende vanemad peaksid teadma enne HPV vaktsiinile nõusoleku andmist.
Colton Berrett oli terve, tugev ja väga aktiivne 12-aastane poiss enne HPV-vaktsiini saamist. Enne kui Colton läks skaudilaagrisse, tegi arst talle läbivaatuse ja ütles Coltoni emale, et Colton peaks saama HPV vaktsiini, sest muidu võib ta ühel päeval nakatada oma tulevast abikaasat ning too võib haigestuda vähki. Colton sai viimase kolmest vaktsiinist 1. veebruaril 2014. Paar nädalat hiljem hakkas tema keha muutuma kaelast allapoole halvatuks. Ta võeti haiglasse sisse 17. veebruaril, kus ta veetis 88 päeva intensiivraviosakonnas. Arstid veendusid, et Coltonil ilmnes tõsine vastureaktsioon ja vaktsiinitüsistus Gardasili vaktsiinile. Tema vaktsiinikahjustus on raporteeritud VAERS süsteemi.
Colton suri 5. jaanuaril 2018. Ta oli üks tuhandetest vaktsiinikahjustustega lastest. Tunneme kaasa tema perele ja jagame tema lugu, et teised noored ja nende vanemad saaksid langetada teadlikke valikuid.
(Nende perearst ei soovita enam HPV vaktsiini poistele ja on ettevaatlik, kui soovitab seda tüdrukutele.)

32. Miks sisaldavad vaktsiinid alumiiniumi?

Vaktsiiniekspert Dr Suzanne Humphries selgitab, miks lisatakse vaktsiinidesse alumiiniumi ja mis juhtub lapse kehas, kui seda sisse süstida.

33. Ameerika vaktsiinisõda on jõudnud ka Eestisse

Barbara Loe Fisher, USA Riikliku Vaktsiiniinfo Keskuse (NVIC) president ja vaktsiinikahjustusega lapse ema, räägib vaktsiinisõjast Ameerikas, mis on jõudmas ka Eesti inimesteni. Vaktsineerimine ON meie riigis vabatahtlik, kuid kahjuks kogevad ka Eesti lastevanemad, kes on otsustanud oma lapsi mitte vaktsineerida riikliku vaktsineerimiskava järgi, hirmutamist, kiusamist või ähvardamist. Samuti on paljud Eesti arstid surve all ja kardavad tunnistada vaktsiinide kõrvalmõjusid. 

34. Dr Paul Thomase üleskutse lastearstidele

Üleskutse ka kõigile Eesti arstidele. Kust tuleb krooniliste haiguste nii suur tõus? Statistika räägib enda eest: vaktsineerimata laste seas esineb autismi ühel lapsel 770st. Lastearst Dr Paul Thomase praksises tema plaani järgi harvemini ja hiljem vaktsineeritud laste seas esineb autismi ühel lapsel 440st. Riikliku vaktsineerimiskava järgi aga on üks laps 45st autismidiagnoosiga. Miks arstid eeldavad, et vaktsiinid on ohutud, ega taha võrrelda vaktsineeritud/ vaktsineerimata laste tervist? Miks seda varjatakse? Arstide ülesanne on olla laste kaitsjad , mitte ravimifirmade käepikendused. Tõde tõuseb, vale vajub.

35. Dr Suzanne Humphries Gardasil 9 vaktsiinist

Kas teie arst on teid informeerinud Gardasil 9 vaktsiini kõrvaltoimetest ja andnud teile vaktsiini infolehe, mitte ravimifirma reklaambrošüüri? Mida tähendavad kõrvalmõjud, mis on “avaldunud vaktsiini müügiletuleku järgselt”? Mille poolest erinevad esimene Gardasili vaktsiin ja viimane Gardasil 9? Mida see vaktsiin sisaldab ja milliseid ohutusuuringuid on tehtud? Kaua kestab vaktsiini mõju ning kas see ennetab emakakaelavähki? Mida kasutati vaktsiini ohutusuuringutes platseebona? Miks on teatud kindlate Gardasil 9 kõrvalmõjude (viljatus, invaliidistumine jne) esinemissagedus palju suurem kui kõikidel teistel vaktsiinidel kokku? Nende ja paljude teiste küsimuste üle arutlevad dr Suzanne Humphries ja Vaxxed filmi produtsent Polly Tommey.

36. Vaktsiinidest tervenemine

Mis on vaktsiinikahjustus? Suurim probleem on, et arstid ei tunne ära vaktsiinikahjustusi või ei tohi sellest rääkida. Sõltumatuid teadusuuringuid ei saa teha, vaid uuringutes lastakse ravimifirmadel otsustada, kas kaebused on seotud vaktsineerimisega. Vaktsiinikahjustused ei pruugi avalduda kohe, need võivad tekkida ka aastaid hiljem. Miks jäävad paljud inimesed peale gripivaktiini enneolematult raskelt haigeks? Kuidas terveneda vaktsiinikahjustusest? Meditsiinidoktor ja homöopaat dr Toni Bark annab põhjaliku ülevaate vaktsiinikahjustuste olemusest, erinevatest raviviisidest ja oma patsientide edulugudest.

37. Emakakaelavähi vaktsiin - on see ohutu? (Iiri, 2015)

"Emakakaelavähi vaktsiin - on see ohutu?
2010. aastal alustati Iirimaal emakakaelavähi vaktsineerimiskavaga, mis läheb riigile maksma 10 milj. eurot aastas. Kui paljud tüdrukud saavad peale vaktsiine eluaegseid tervisekahjustusi? Miks öeldakse haigete ja vigaste tüdrukute peredele, et see on "KOKKUSATTUMUS" ? Miks keeldus Iirimaa vaktsiini turustaja andmast intervjuud? Lastevanemate ühing R.E.G.R.E.T. taotles kohtumist Tervishoiuministriga. Kohtumisest ka filmis lähemalt. Kahjuks elame maailmas, kus paberitel statistika on tõesem, kui reaalne elu ja kannatavad pered.

38. Süstides pimeduses (A Shot in the Dark,2020 Documentary - ENG, EST)
bottom of page