top of page
Lugu 89

Tere! Liitusin ühinguga, kui beebiga need nähud nii imelikuks läksid ja hakkasin lõpuks uurima, mis selle taga on. Olin pikalt täielikult vaktsiinide usku, sest nii on ju õige? Nii öeldakse ju kogu aeg.. Võib olla on neid, kellega ei juhtu mitte midagi mitte kunagi.. Aga mõningatel juhtudel võib mõju olla pöördumatu. Ravimiametile teen kohe teatise. Aitäh, ma selle lehe kohta veel ei teadnud.

Olen 2 imelise poja ema. Esimene laps sai just 4 aastaseks ja teine on 6 kuune.

 

Kui ma sain emaks, ei arvanud ma kordagi, et ma ei vaktsineeri. Sa teed seda, sest ühiskonnas on ju nii kombeks. Meid vaktsineeriti ja me oleme elus. Nii sai ka mu esimene laps vaktsiine. Iga kord peale vaktsineerimist oli kõrge palavik. Iga kord peale vaktsineerimist oli mu vanem laps justkui mitte tema ise. Ma kahjuks ei saanud sellest noore emana aru. Arst ju ütles, et kõrvalnähud on head, sest siis on näha, et vaktsiin on oma eesmärgi täitnud…

 

Mu teine laps sündis 2019 aasta novembris kuu aega ennem oma tähtaeg. Ta oli tibatilluke. Minu õnneks tänu sellele tema enneaegsusele ei saanud ta kohe sünnitusosakonnas vaktsiine, kuid kui arstide jaoks oli piisav kaal käes (2.5kg), hakkas ka tema vaktsiine saama. Ennem vaktsiini oli väga rahulik laps. Järgnes vaktsiin ja laps oli palju rahutum. Palavikku polnud. Arvasin, et äkki gaasid hakkavad tulema, sest esimesel lapsel olid gaasid.. Aga nädalaga läks paremaks ja lõpetasin selle teema üle mõtlemise. Laps oli jälle rahulik ja rõõmus tita 🙂

 

Aga ennem seda juhtus mu pisikese titaga haiglas midagi, mis pani mind mõtlema meditsiinisüsteemi aususes. Nimelt laps ei hoidnud suhkruid. Ja kuna kõik käed ja jalad olid läbi torgitud, asetati kanüül lõpuks pähe. Veresoone asemel punkteeriti peaaju arterit, mis kogemata sai viga ning glükoosilahus lasti naha alla. 3p öeldi, et see on hematoom ja kaob ise ning emme ei peaks üle mõtlema. 3p 5xp päevas määriti lapse pähe Troxevasini salvi, et oma sõnu tõestada, kuniks lõpuks tunnistas üks med õde pool sosinal, et see on nekroos. Lapse peas on siiani suur arm…

 

Ometigi lasin ma teda vaktsineerida, kuna pidevalt käis üks ja seesama lause - ta on sul enneaegne ja seetõttu on tema just eriti ohus neid hirmsaid haigusi saama. Ma lasin teha kõik, mida pakuti, sest emana soovisin ja soovin teada kaitsta..

 

Siis mingi hetk sai laps rota vaktsiini. Suu kaudu. Ja laps polnud jälle tema ise. Gaasid olid kohutavad ja kõhulahtisus oli äkki 8 päeva. Hakkasin probiotikume juurde andma ja asi läks paremaks. See oli ka esimene kord, kui ma abikaasaga rääkisin, et midagi on nende vaktsiinidega ikka väga imelikult... Aga ta oli mul väga vaktsiinide usku ja meil oli vaidlus nende üle. Otsustasin, et lasen siiski edasi vaktsineerida.

Siis sai rota ja ühe mitmik vaktsiini koos. Tekkis palavik, laps higistas palju. Kui muidu magas laps pikkade tundide kaupa juba, olime jälle tsüklis, kus ta magas 20 min ja nuttis palju. Midagi ei lasknud tal magada... Aga palavik möödus ja kõik sai korda...

 

4.5 kuu vaktsiini järgselt tekkis lapsel väga kõrge palavik ja isutus.  Hüsteeriline nutt.

6.kuul, just nüüd, sai ta sama vaktsiini teise süsti. Lapsel tekkis väga kõrge palavik, isutus, kõhulahtisus, palaviku krambid, hüsteeriline /kiljuv nutt.. Kui ma sellest oma perearstiga rääkisin, siis tuli vastus, et ju on hetkel hoopis mingi viirus lapsel, sest vaktsiinid nii ei toimi. Imelik, et 2x just peale vaktsiini tuleb viirus. Imelik, et peres vaid talle..

Mu perearst on... Inimene, kes ütles välja, kui esimese vaktsiini sai tita, et tema enda nimistusse vaktsineerimata peresid ei taha.

Ma otsisin üles selle vaktsiini infolehe. Lugesin. Ja sain aru, et kõik, mida mu laps kogeb, on minu rumalusest ja vaktsiinist.

 

Enam ei lase ma ühtegi vaktsiini teha ei talle ega ka vanemale lapsele.

Ma ei saa väita, kahjuks, et mu lastel olid nähud vaid peale vaktsiine. Eks aastate pärast ole näha, kas ilmneb mõni terviserike. Loodan vaid südamest, et see nii ei ole..

 

Aga mu küsimus ulatub hetkel aastasse 1989. Ma sündisin siis. Kas võib olla seos vaktsiinide ja minu viljatuse vahel? Sest ilma meditsiini abita ma lapsi ei saa. Ja kui mõtlen oma sünniaastale, siis mõni aasta varem ja ka hiljem on mu tutvusringkonnas sündinud naisi, kellel on samuti viljatus ning probleemid raseduste hoidmisega.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

bottom of page