top of page
Lugu 75

Minu 12-aastane tütar oli enne vaktsiini tegemist täiesti terve. Mingeid tervisemuresid selliseid ei olnud. Esimene vaktsiin tehti 30ndal aprillil 2019. Peale seda hakkasime märkama,et lapsel on keskendumisraskused, pilk tardub, mõte jookseb kinni, laps kaoks nagu ära hetkeks, ei kontakteeru. Aju jookseb kokku mõneks sekundiks. Kuu aja pärast läksime perearstile. Kuna unereziim ei olnud ka täpselt paigas siis perearst ütles, et see on unehäire. Kuna tütar elab pool ajast isaga, pool emaga, käib sõbrannade juures vahest nädalavahetustel ööbimas, siis arvasin ka mina emana, et tal ongi nutisõltuvus ja unehäire. Suvega läksid aga sellised tardumised tihedamaks.

 

Tuli koolis teise vaktsiini aeg, süda ütles,et ma ei tohiks seda lubada, kuna kahtlustasin, et see võib olla esimese vaktsiini tagajärg...Ja teist süsti tütar ei saanud. Oktoobris pöördusin uuesti perearstile. Perearst kinnitas meile, et tütrel on ikka unehäire. Detsembris nõudsin perearstilt saatekirja neuroloogile, kuna see asi ei tundunud õige, et see on ainult unehäire ja need tardumised olid liiga tihedad ja igapäevased. Neuroloogile saime veebruar 2020 ja uuring näitas, et tütrel on kahjuks epilepsia.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

bottom of page