top of page
Lugu 72

Kirjutan ka lühidalt enda lapse loo.

Ema on arst ja tungivalt palus, et ma lapsele vaktsiine ei teeks, muidugi ei võtnud ma alguses teda kuulda, sest kõik ju teevad ja ühiskonna surve oli suur + kuna kõik ees teevad, siis ei tekkinud isegi mõtet mitte teha ja peas kummitas mõte “aga mis siis saab, kui saab mõne selle haiguse, mida “vaktsiinidega ära saab hoida”, tagantjärgi mõeldes siis ei mõelnud absoluutselt selle peale, et üldse uurida midagi.

 

Ema suutis mind nii palju veenda, et b-hep haiglas ei teinud, selle tegime (kui õigesti mäletan) 3. kuu visiidil, peale mida umbes 30 min hiljem kui koju jõudsin ja last magama panin, märkasin et lapsel on huuled tugevalt paistes ja hingamine raskem, läksime koheselt emosse, kus meid peaaegu välja naerdi ja öeldi, et laps imes lutiga omal huuled paiste, emosse jõudes olid ka silmad ja nägu visuaalselt rohkem paistes. Tagantjärgi mõeldes ajab ikka uskumatult vihale see, et sutsu tehakse ära ja siis saadetakse kohe ka minema, olime päeva viimased patsiendid ja peale paistetuse avastamist ei saanud enam perearstiga kontakti, täielik vastutuse puudumine ja süüdimatuse tunne neil perearstidel.

 

Emos manustati lapsele midagi, kuna asi oli nii kaootiline, siis ei mäleta enam mida. Samuti puudub digiloos sissekanne, et me üldse emos selle teemaga käinud oleksime.

Perearstilt muidugi kuulsime ühte ja sama läilat, et kokkusattumus ja läbi lillede, et kujutame ette asju omale.

Peale rotat haises lapse väljaheide nagu keemiatehas, värvus oli hall ja vedel, laps röökis päeval ja ööl. Samal päeval kui mu laps sai rota, puhtusin kokku oma vennaga, kes vähem kui 12h hiljem oli haiglas rotaviirusega, taastumine raske ja kestis pikalt, lisaks peab mainima, et mu vend ei puutunud mu lapse väljaheitega kokku, ehk siis see ei levi ainult väljaheite kaudu!

Nii palju kui ma lugenud ja uurinud olen, siis autoimmuunhaigusega vanemate lastele ei tohiks vaktsiine manustada, ometi ei uuritud seda minu käest ei haiglas ega ka perearsti poolt. Minu autoimmuunhaigus lõi välja paar kuud peale 2a vaktsiini.

Puberteedi eas ei lubanud ema mulle enam vaktsiine teha.

 

Laps ei saa enam mingeid vaktsiine, viimati sai 7-8 kuuselt, nüüd 2.4a, olen puhastanud tema organismi nii nagu osanud ja üldiselt on lasteaias enda rühma terveim laps. Eelmisel talvel saime küll lasteaiast a-gripi, mille ravisin täiesti looduslikult välja ja ilma analüüsideta poleks ilmselt teadnuki, et laps gripis oli.

 

Perearst ei jätnud enne oma vaktsiinide lora kuniks ema (perearst teadis et arst) kaasa võtsin viimasele visiidile. Nüüd oleme perearsti jaoks kasutud ja kontrollidesse enam ei kutsuta, ei kutsutud 1.5 ega ka 2a kontrolli, kuhu teised lapsed, kes kenasti vaktsineerimise kava järgivad kutsutakse, ehk siis kuna minu laps neile tulu ei too, ei ole mõtet meie peale ka aega raisata.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

bottom of page