Lugu 39

 

Tere,

Meil perekonnas on vaktsiinikahjustus (mehe venna poeg), mis kahjuks lõppes surmaga.

Laps sai 4. elukuu vaktsiini, peale seda röökis 3 päeva ja tekkis üle 40 palavik. Peale palaviku alanemist hakkasid peale terviserikked. Eelnevalt kenasti arenenud laps ei fokusseerinud enam silmi, need vajusid koopasse, muutus loiuks ja kui enne nt haaras asju ja hoidis pead, siis peale seda enam järsku midagi ei teinud. Paari päeva jooksul toimus taandareng vastsündinu staadiumisse. Paar kuud ei võtnud laps enam juurde, ainult nuttis ja ei reageerinud enam millelegi, mingit arengut ei toimunud.

Ema pika palumise peale võeti laps haiglasse ning hakati uuringuid tegema. Lapse seisund halvenes ning 4 kuud peale vaktsiini laps suri. Põhjuseks öeldi geneetiline viga, kuid kõik ümberringi nägid ja said aru (tegelikult ka arst tunnistas, et see võis rolli mängida), et tegelikult oli põhjus vaktsiin, sest laps sandistus peale vaktsiini ning sealt läks kõik ainult hullemaks. Ja isegi kui lapsel oligi mõneks haiguseks geneetiline eelsoodumus, siis vaktsiin aktiveeris selle kohe kindlasti, aga enne ju ei uurita meil kas last üldse tohib vaktsineerida, enne süstitakse ja siis öeldakse, et ups, tegelikult poleks tohtinud.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

Write to us

If you notice a change in your child's behavior or health after vaccination and suspect your child might experience vaccine side effects, write us your story or question.

We will help you find solutions.

With your consent, we will publish the story anonymously, which may help other families.

To become a member of the NGO Parents of Vaccine Injured Children please send us an application.

You can fill out the application HERE 

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing