top of page
Lugu 62

Sooviksin kirjutada oma lapse loo.

Minu esimene laps sündis aastal 2012. Teadsin, et laps saab vaktsiinid ning ei osanud arvatagi, et need võiksid tekitada mingit halba mõju lapsele. Ei olnud vähemalt midagi sellest kuulnud. Alles nüüd lugedes vaktsiinide kõrvalmõjusid, siis seostan lapse nahahaigust vaktsiinide kõrvaltoimena.

 

Peale 3-kuuselt saadud vaktsiini tekkis lapsel üle keha dermatiit. Terve pea oli sellega kaetud ja juuksed põhimõtteliselt ei olnudki. Suured ketendavad laigud olid kaelal, põlveõndlates , kätel, jalgadel, põskedel. Arst aga ütles et jälgiksin oma toitumist. Kirjutas mulle vaid kreemi mis ei aidanud. Laps oli ööd ja päevad magamata kuna nahk sügeles ja ajas ka mingit vedelikku välja. See oli kohutav. Alles 4ndaks eluaastaks hakkas asi paranema. Dermatiiti on tal aeg ajalt siianigi kuid ei ole see enam nii hull.

 

Nüüd paar kuud tagasi sai tütar 7-aastaselt uue vaktsiini. Sama päeva õhtul kurtis laps tugevat peavalu ning ütles mulle et ta ei taha valgust. Oli täiesti hüsteerias. Kutsusin kiirabi. Kiirabi ütles vaid et pean jälgima ta käitumist, tasakaalu jne. Ennem nemad midagi ette võtta ei saa. Andsid lapsele süsti ja nii see jäi. Õnneks möödus see peavalu paari tunniga. Nädal peale vaktsiini tekkis lapsele nõgestõbi. Kupud on suured ja tekivad siiani. Laps sügab end ööd ja päevad. Perearst kirjutas zyrteci ja kreemi millel mingit mõju ei ole. Nahaarsti aeg on alles augusti kuu alguses. Nüüd saan aru ja mõistan et see ongi üks vaktsiinide kõrvalmõjusid.. Edaspidi ei lase ühtegi vaktsiini enam teha.. ei soovi et asi hullemini lõppeks.. Olen tõesti nõutu ja ei saa aru miks mürgitatakse lapsi ??

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

bottom of page