top of page
Lugu 59

Panen kirja ka meie loo.

 

Lapsel hakkasid tugevad krambid 5-kuuselt (selle hetkeni olime saanud kõik vaktsiinid riikliku kava järgi) ning laps polnud kordagi haige olnud. Esimestel päevadel olid krambid iga 1,5 h tagant millest ise välja ta ei tulnud, iga päevaga krampide vahe pikenes ja olime haiglas 2 nädalat ning läbisime kõikvõimalikud uuringud. EG ning MRT ei leidnud ajust ühtegi anomaaliat, ning aju oli täpselt selline nagu 5-kuusel olema peaks. Kõik analüüsid tulid tagasi täiesti ideaalsete näitudega, ning arstid laiutasid käsi - “25% krambipõhjustest jääb vastuseta”. Ainuke mis leiti, et B12 madal ning soovitati anda seda.

 

Käisime läbi ka pika tee geneetikuga, kes tegi geeni- kui ka kromosoomtesti lapsele kui ka meile mehega, kuid ka seal oli kõik korras. Pandi peale kolmeaastane krambiravi kuur (Orfiril) ning igakuine neuroloogi külastus. Hetkel laps 1,9 ning läksime haiglasse kõhuviirusega, et natuke turgutada kuna ei tarbinud vedeliku, ning haiglas kordus taas krambihoog. Arstid selgitasid, et kõhulahtisusega väljus ka orfiril ning ei jõudnud imenduda organismi, ning kuna tase läks madalaks tuli ka uus kramp. Läbisime taas kõik uuringud/analüüsid, ja jälle kõik korras ning krambitekke põhjust endiselt ajust ei leitud.

 

Laps pole ühtegi vaktsiini peale 5-ndat elukuud saanud enam, olen leidnud tee siia gruppi ning avastan vaikselt alternatiiv meditsiini. Saan aru, et palju aega kaotatud, kuid võibolla on keegi kellel sama kogemus või oskab suunata hea homöopaadi poole või kas ma saan ise kuidagi oma last aidata, ning tema organismi puhastada. Suurimad tänud kaasamõtlejatele!

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

bottom of page