Lugu 52

Tere! Kirjutan teile suure murega. Ei tahaks avalikult postitada ja tahaksin anonüümselt küsida nõu. Laps on hetkel 10 kuune. Ütlen ka siinkohal ära, et vaktsineerimine jäi pooleli peale 3 kuud, sest kahtlesin ise väga sügavalt vaktsiinides ja nägin ka palju negatiivseid muutusi. Peale rotat (tilkasid) tekkis lapsel atoopiline dermatiit, mille olen enamvähem kontrolli alla saanud. Rohkem enam rotat teha ei lubanud. Sai ka 2 korda hexa vaktsiini. Kahtlesin juba peale esimest, aga arst mõjutas nii kõvasti,et lasin ka teise teha ja siis aitas. Lapse kints( kuhu süst tehti) läks punetavaks ja paiste. Peale selle enam ühtegi teha ei lubanud. Aga sellest on juba aega möödas, aga kintsul on sees nagu kaks kõva muna, mida laps on hakand sügama kõvasti. Olen seda näidand perearstile 2x, aga tema väidab,et seal pole midagi ja et see lihas. Kuigi kõikidel kellel olen lasknud vaadata jalga, ütlevad,et no on ju suur muna all. Perearst muidugi tuline vaktsiinipooldaja, niiet väga raske on temaga vaielda. Hetkeks olen ka vahetamas perearsti. Aga mida ma peaksin tegema? Olen päris mures.

  

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

Write to us

If you notice a change in your child's behavior or health after vaccination and suspect your child might experience vaccine side effects, write us your story or question.

We will help you find solutions.

With your consent, we will publish the story anonymously, which may help other families.

To become a member of the NGO Parents of Vaccine Injured Children please send us an application.

You can fill out the application HERE 

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing