Lugu 47

Tere. Laps sündis ilma mingi terviseprobleemita. Magas 6h öösel oma voodis, oli rahulik jne. Peale 3-nda kuu vaktsiine oli rahutu ja nuttis palju päeval, ei tahtnud süüa. Öösel hakkas iga tunni tagant üles ärkama, enam oma voodis ei maganud. Yles ärkas karjuses ja paanikas iga kord. Uneterrorid. Kestis 3 aastat kuni hakkasin magneesium õli kasutama. Peale 5-nda kuu vaktsiine oli kakas veri ja roheline. Samuti kõhulahtisus ja piimatalumatus. Kasv peatus. Enne kolme kuud kasvas kiiresti ja pani kaalus juurde. Enam mitte. Kõhulahtisus kestis 3.5 aastat kuni saime aru, et tegemist sibo/ibs, mis tingitud bakterite tasakaalust väljas olemisest. Tarvitasime toidulisandeid, erinevaid dieete. Saime paremaks peale smuutide välja jätmist ehk mingit sorti fruktoosi talumatus. Ykski arst huvi ei tundnud. Käisime yle 10 arsti juures. Diagnoositi “toddler diarreah” cause unknown. ... samuti hakkas tihedalt pissil käima. Vahel iga 10min tagant. Nüüd 4a ikka veel mähkmetes ja vaheldub kõhu kinnisus ja lahtisus. Näole ja kehale tekkisid sünnimargid. Syndides polnud yhtegi. Samuti punane laik, mis tuleb ja kaob. Aitah

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

Write to us

If you notice a change in your child's behavior or health after vaccination and suspect your child might experience vaccine side effects, write us your story or question.

We will help you find solutions.

With your consent, we will publish the story anonymously, which may help other families.

To become a member of the NGO Parents of Vaccine Injured Children please send us an application.

You can fill out the application HERE 

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing