Lugu 2

IMIKULE 5 KUUD AEGUNUD VAKTSIINID ON ARSTIDE ARVATES TÄIESTI NORMAALNE?
Tere, Pole ka tahtnud varem avalikult sellest kirjutada, kuna probleemi ilmnemisest alates on meditsiinitöötajad niigi minusse halvasti suhtunud. Ehk postitaksite palun ka minu loo teistele hoiatuseks.
Oma esimese lapsega ei olnud vaksiinidest lugenud ja olin rumalalt arvamusel, et kui neid juba aastakümneid tehakse, et miks peaksin isegi nende vastu olema. Lasin oma lapsele kuni 4 elukuuni vaksiine teha, mille järel lapsel tekkisid unekrambid nii päeval kui öösel.
Ta röökis ja krambitas läbi une mõned minutid, vahel kuni 10min ja magas rahus edasi. Arstid muidugi arvasid, et ma noor ja rumal. Lapsed nutavadki vahel ja see täiesti normaalne. Lõpuks sattusin vaatama saadet vaktsineerimise pahupooltest ning hakkasin vaktsineerimispassist vaatama, mis tähistega vaksiine minu laps saanud on. Tundsin saatest leidvat mõningaid seoseid oma lapse murega. Üllatus oli minu jaoks suur kui avastasin, et mu lapsele on kaks kuud järjest aegunud vaksiine tehtud. 07.2015 tehti süst kleepsuga 03.2015, mis oli 4 kuud aegunud ja veel hullem 08.2015 tehti süst 03.2015 kleepsuga - viisikvaksiin.
Arstid muidugi rahustasid mind ja väitsid, et need kuupäevad on sinna mõne kuu varuga pandud ja muretsemiseks ei ole mingit põhjust. Ometigi väikse hirmuga nad mind seejärel nn. "lapse normaalsete nuttudega" uuringutele saatsid.
Lapsel oli B12 madal ja raud. Uuringud midagi rohkemat ei näidanud. 
Samas surusid nad kogu aeg peale edasist vaktsineerimist.
Lõpuks palusid avalduse kirjutada, kui veendusid, et minust vaktsineerijat ei saa. Õnneks loobusin ja hetkel tundub laps 3.5 aastaselt ok
Nüüd pereõde, kes neid süste tegi, ei tegele enam minuga, saan suhelda ainult arstiga.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

Write to us

If you notice a change in your child's behavior or health after vaccination and suspect your child might experience vaccine side effects, write us your story or question.

We will help you find solutions.

With your consent, we will publish the story anonymously, which may help other families.

To become a member of the NGO Parents of Vaccine Injured Children please send us an application.

You can fill out the application HERE 

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing