Lugu 16


"Tere. Minu kolmanda lapse lugu. Ta sündis 2010 detsember ja sai kõik vaktsiiinid alguses, mis ettenähtud olid. Haiglast koju saades oli juba rahutu ja nuttis palju, magas halvasti. Kuskil peale 6-nda kuu vaktsiini tekkis kõrvapõletik ja allergia, et vajasime emos allergiasüsti. Tookord ei teadnud, et see oli vaktsiinidest. Soome kolides ( laps oli 9 kuune) sai sealseid vaktsiine, kuigi hakkasin juba nendes kahtlema. Laps ütles sõnu, kuid peale 1,2 aastast vaktsiini kadusid kõik sõnad. Siis algasid need ajad , kus oli näha, et midagi on valesti - kuna kõne oli kadunud ja seda ei tulnud, siis väljendusviis oli nutt. Enne neljanda lapse sündi määrati mulle rasedana ja ka kolmandale lapsele gripivaktsiin, kes tol hetkel oli 2 aastane. Sellest ajast on mul endal kaelal lümfid paistes- juba üle 5-aasta , leitud põhjust pole. Olin veel rumal ja ei suutnud arstide jutule vastu panna. Kui mu kolmas laps sai järjekordse vaktsiini      (difteeria, teetanus, läkaköha ja poliomüeliit (IPV)) veebruaris 2015 ja sama õhtu läksime emosse Soomes, sain ma aru, mida vaktsiinid on mu lapsele teinud? Jalg paistetas üles ja lümfid olid samuti paistes. Emos ei osatud muud teha, kui vereproovi ja seda käisime mitu korda andmas. Moka otsast õeldi, et millegipärast reageeris laps vaktsiinile teisiti kui peaks ja edaspidi mitte vaktsineerida. Sellel lapsel on nüüdseks diagnoositud autism, ATH, kõnehäire ja pervasiivne arenguhäire. Sellest ajast ei vaktsineeri ka oma neljandat last, pesamuna. Kahju, et mõistmiseks nii kaua läks. Nüüd tean, miks mu lapsed ükski pole olnud rahulik ja kõhuprobleeme on kõigil olnud ja teise lapsega olime lausa haiglas, kuna nuttis koguaeg ööl kui päeval ja seda peale sündi haiglast koju saades. Uuringute käigus ei leitud midagi, vaid gefiluse kapslite sisu soovitati hommikul ja õhtul anda - siis hakkas laps lõpuks magama ja muutus rahulikumaks. Lisan ka pildi lapse jalast."

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

Write to us

If you notice a change in your child's behavior or health after vaccination and suspect your child might experience vaccine side effects, write us your story or question.

We will help you find solutions.

With your consent, we will publish the story anonymously, which may help other families.

To become a member of the NGO Parents of Vaccine Injured Children please send us an application.

You can fill out the application HERE 

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing