Lugu 17

Tere.Laps on hetkel 4aastane saab 20veebruar 5aastaseks. On saanud kõik vaktsiinid. Viimane vaktsiin oli 2aastaselt. Laps oli väiksena väga hüsteerilise nutudega . Oli auto sõitude aeg,riidesse panekute aeg kogu aeg röökiv . Arsti sõnul ka täiesti normaalne ,et mõni laps ongi nii virin. Ei osanud üldse midagi kahtlustada. Laps on olnud siiamaani ,et ärkab ööseti ja karjub. See aasta mai kuus sai laps endale kaka bakteri .(ei mäleta nimetust),käisime emos ja tehti mingi analüüs kakast et kas bakter kasvab ja saime vastu positiivse tulemusena ja selle haiguse nime mida kahjuks ei mäleta. Saime kolme päevase antibiootikumi ravi. Peale seda antibiootikumi ravi umbes kolm neli päeva hiljem algas lapsel õhtul selline imelik näost ära (silmad olid imelikud nagu oleks jubedalt üle väsinud) ise ütles et hea on olla. Arvasingi väsinud . Teisel päeval oli kõik hästi kuni jälle õhtu saabus muutus nagu eelmisel õhtul. Mõtlesin kas tõesti üle väsimus või mis viga . Käisime dussi all ja läks magama. Kolmandal päeval algas juba kõik hommikul ei söönud normaalselt oli loid . Läksime perearstile. Seal öeldi nemad ei näe midagi tõsist . Läksime koju ja laps kukkus peaga vastu maad kuna ei suutnud kükitada vaid kukkus. Kohe pöördusin emosse ja sealt otse TLN laste haiglasse. Edasi uuriti ja tehti ravi ning saime teada lapsel müasteenia. Paar kuud tagasi saime teada ,et geenitestid korras ja ei ole pärilikkuse oma. Arast ei tea kust see tekkis ,uurib siiani ja meie oleme tugeva kontrolli all. Hetkel laps saab kalymin ravimit ja suuremaid haigusûmptomeid pole tagasi tulnud. Kui siis taskaaluhäired. 14 detsember lähme haiglasse sisse ja saab tilguti ravi.kas see võib olla vaktsiinide ja hiljem kangete rohtude tagajärjel?

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

Write to us

If you notice a change in your child's behavior or health after vaccination and suspect your child might experience vaccine side effects, write us your story or question.

We will help you find solutions.

With your consent, we will publish the story anonymously, which may help other families.

To become a member of the NGO Parents of Vaccine Injured Children please send us an application.

You can fill out the application HERE 

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing