top of page
Süstides pimeduses (A Shot in the Dark - 2020 documentary)

Video alläärest saab sisse lülitada eestikeelsed subtiitrid!

VIIMASE AJA KÕIGE ŠOKEERIVAMAD ÜLESTUNNISTUSED VAKTSIINIDE MAAILMAST

Vaktsiinid: maailma juhtiv kokkusattumuste põhjustaja.

“Ainuke ohutu vaktsiin on see, mida pole kasutatud”
James R. Shannon, Riiklik Terviseinstituut (NIH)

Arstid ja õed on kuulnud tuhandete vanemate lugusid, kes viisid täiesti terve lapse arstikabinetti ja seejärel avastasid, et laps kaotas suure osa tervisest. Kõigile neile vanematele öeldi, et vaktsiinidega pole mingit seost.

Ei ole ühtegi teadusuuringut, mis tõestaks, et vaktsineerimata lapsed oleksid kunagi olnud ühegi haiguspuhangu põhjustajateks.


See on vale, et ravimifirmadel ei ole korruptiivset võimu valitsusorganite üle.

Vaktsiinide väljatöötaja Stanley Plotkin tunnistab USA senati ees, mida vaktsiinid sisaldavad, sh vaktsiinide tootmisel kasutatud inimlooted olid aborteerimise hetkel 3-kuused või vanemad.

“Vaktsiinidest loobuda otsustanud perede lapsed on kõige tervemad lapsed, keda ma kunagi näinud olen”
Dr Larry Palevsky, lastearst

Kui Robert Kennedy Jr. pere lõi 1960-ndatel eriolümpialiikumise, siis seal ei olnud autistlikke lapsi. Täna ta küsib, kus on 40-aastased mähkmete ja kiivritega inimesed, juhul kui te neid valesti diagnoosisite või ei märganud? Kus olid eelmise põlvkonna õpiraskustega laste klassid? Neid ei olnud, sest neid lapsi oli nii vähe.

“Teadus” on rääkinud, et vaktsiinid on ohutud ja tõhusad. Ärge uskuge, see on VALE!
Del Bigtree, uuriv meditsiiniajakirjanik

USA Vaktsiinikohus on tänaseks mõistnud välja 4,2 miljardi dollari väärtuses kompensatsiooni vaktsiinide tõttu vigastatud või surnud laste eest. Vaktsiinide kõrvaltoimeid registreeritakse ametlikult ainult 1-10%.

“Enne kui Aafrika lapsi hakati vaktsineerima, olid nad põhimõtteliselt autismivabad. Nad ei olnud seda kunagi näinud ega sellest kuulnud”
Bill Posey, USA kongresmen

“Kui süstekohal on ilmnenud tugev lokaalne reaktsioon, siis see ei ole põletik, see on kogunenud alumiinium, see on kõrgem risk väga tõsiseks kõrvalmõjuks,”
Dr Paul Thomas, lastearst

“Te peate vaatama filmi “Vaxxed”. Seal on palju informatsiooni sellest, mis toimub CDC-s ja ravimifirmades, millest ei räägita. Seda filmi taheti näidata Tribeca filmifestivalil, et alustada avalikku diskussiooni. Kuid tundub, et kõik teadlased ei ole huvitatud sel teemal rääkimisest, vaid filmi näitamine lihtsalt keelatakse ära”
Robert de Niro, vaktsiinikahjustusega lapse isa

“Arvatakse, et vanemad ei ole piisavalt targad, et teadusest aru saada. Oma 20 aasta jooksul selles valdkonnas olen aru saanud, et vanemad mõistavad teadust paremini kui enamik arste. Sest nad on uurinud ja õppinud. Lugemine ei ole keeruline”
Dr Larry Palevsky, lastearst

Kohe kui sa mõistad, et sinu lapse tervis on tegelikult sinu kätes - su elu muutub. Ei valitsus, meedia, teadlased ega arstid ei vastuta su lapse tervise eest.


Eesti lapsevanemad, saage teadlikuks!

bottom of page