top of page
Ravimifirma Merck Sharp & Dohme on petnud vaktsiiniuuringutega kogu maailma

Video alläärest saab sisse lülitada eestikeelsed subtiitrid!

SENSATSIOONILINE PALJASTUS VAKTSIINIDE MAAILMAST!

R.F. Kennedy Jr paljastab videos uskumatult suured valed, kuidas ravimifirma Merck Sharp & Dohme on petnud Ameerikat ja kogu maailma avalikkust.


Siit saab iga lapsevanem vastused, kas süstida endale või oma lastele Gardasili ja kas teised turulolevad vaktsiinid on nii usaldusväärsed ja vajalikud nagu meile räägitakse. Kelle huve teenib vaktsiiniäri?

Sinu arst ei tea mis toimub, sest tema saab info korrumpeerunud ametitelt. Tõelistest riskidest, ohtudest ja ebaefektiivsusest ei tea sinu arst midagi.

Iga vaktsineerimisega teenivad selle pealt vaktsiini välja töötanud teadlased, ravimitootjad ja plaani täitvad arstid. Ravimifirmade kombitsad ulatuvad ametite, meedia ja erinevate riikide valitsusteni välja.

Väljavõte R.F. Kennedy Jr olulisimatest faktidest:


✖︎ Merck Sharp & Dohme on läbi aegade vaktsiinide ohutusuuringutega manipuleerinud
✖︎ Jaapanis lõpetati Gardasili soovitamine pärast kolme kuud turule tulekut
✖︎ 2015.a. avati Taanis 5 uut HPV kliinikut, et ravida lapsi ja naisi Gardasili kahjustusest, ainuüksi esimese kliiniku avamise päeval laekus 1300 ravi saamise avaldust.
✖︎ Columbia ülikooli professor Pompilio Martinezi nimetab Gardasili inimsusvastaseks kuritööks.
✖︎ Riikides, kus on ajalooliselt HPV-vastase vaktsineerimise programmid ja vaktsineerimise tase kõrge (nagu UK, Rootsi ja Austraalia), toimus peale programmiga alustamist emakakaelavähki haigestumise järsk tõus.
✖︎ Emakakaelavähi diagnoosimise keskmine vanus on 50. eluaasta - sellist uuringut ei ole kunagi tehtud ja ei ole ka võimalik teha, et see vaktsiin üldse kaitseb emakakaelavähki haigestumise eest.

Vaktsiini saanute puhul on:
✖︎ nurisünnituse risk 2 korda kõrgem,
sünnidefekte 5 korda sagedamini,
✖︎ 30% Gardasili saanutel rasedus katkes,
✖︎ 50% suurem võimalus saada mõni tõsine terviseprobleem,
✖︎ 37 korda suurem risk surra vaktsiini tagajärjel kui emakakaelavähki,
✖︎ 1:40 on risk saada vaktsiinist eluaegne puue.

Vaktsiin on tehtud 9 HPV tüve jaoks 200-st. Uuringud näitavad, et kui need konkreetsed viiruse tüved elimineerida, vabaneb organismis tühi koht, mille saavad hõivata ohtlikumad viirused, mis tõstavad märgatavalt ka emakakaelavähi riski.

Tekib küsimus, et kuidas saavad Eesti ametnikud ja valitsus usaldada korrumpeerunud Maailma Terviseorganisatsiooni soovitusi. Meie arstidel tuleks hakata ise lugema teadusuuringuid, mitte usalda endast kõrgemaid institutsioone ja organisatsioone, kes teenivad ravimifirmade huve.

Lapsevanemad, kaitske oma lapsi!

R.F. Kennedy Jr: “Me kavatseme Merck Sharp & Dohme kohtusse anda ja kui sa oled Merck Sharp & Dohme töötaja ja näed seda videot, siis me tuleme sulle järele ja nõuame õiglust, nende laste eest, kes on sinu ahnuse tõttu vigastatud”.

bottom of page