Lugu 18

Ma kirjutan enda loo ka. Minu lapse vaktsiinikahjustus muidugi ei ole võrreldav väga ulatuslike kahjustustega, aga paljud lapsevanemad ei ole teadlikud sellest, et ka nö seletamatud haigused võivad tulla vaktsiinist. 

Mu laps on hetkel 2a10k vana, tema diagnoos on alates 2,5-kuusest saadik atoopiline dermatiit ja see tuli lihtsalt, niisama väikesele lapsele. Ta sai vaid ühe vaktsiini sünnitusmajas - tuberkuloosivaktsiini. 

Ka mul endal on lapsena see haigus diagnoositud, seda mõned kuud hiljem, kui sain tuberkuloosivaktsiini koolis. Minul tekkis vaktsiinist ka tuberkuloosibakter ning sain lisaks sellelegi ravi. Olin siis ca 10-11 aastane. Juhtumi enda kohta arst teatas, et haigus on pärilik ja otsest seost pole mitte millegagi, mina olen esimene selle haiguse kandja meie perekonnas ja nüüd on mu laps. 
Ma siiralt loodan ise, et ma suudan selle haiguse välja ravida oma lapsel, olen pöördunud loodusravi poole. Alguses sai laps nö teaduspõhise meditsiini ravimeid, kuid tulemused ei olnud minu jaoks rahuldavad, seda enam, et arsti sõnul on see ravimatu haigus, mida saab ainult kontrolli all hoida. Hetkel saab mu laps homöopaatilisi terakesi ja looduslikku ravikreemi määrin peale.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

Write to us

If you notice a change in your child's behavior or health after vaccination and suspect your child might experience vaccine side effects, write us your story or question.

We will help you find solutions.

With your consent, we will publish the story anonymously, which may help other families.

To become a member of the NGO Parents of Vaccine Injured Children please send us an application.

You can fill out the application HERE 

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing